A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу щодо визначення рівнів підтримки для осіб з ООП

Дата: 01.02.2022 11:51
Кількість переглядів: 379

З метою забезпечення інклюзивного освітнього простору з 17 по 24 січня 2022 року відбулись засідання команд психолого-педагогічного супроводу закладів освіти Коблівської ОТГ щодо визначення рівня підтримки для осіб з ООП.

У ході зустрічі для кожної дитини, яка потребує підтримки в освітньому процесі, було визначено категорію її освітніх труднощів та необхідний рівень підтримки. За результатами обговорення, відповідно до додатку 3 Порядку організації інклюзивного навчання у ЗЗСО, учасниками команд визначені напрямки проведення корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних занять (послуг), переглянуті індивідуальні програми розвитку (ІПР) та індивідуальні навчальні плани (ІНП) дітей з особливими освітніми потребами відповідно до визначеного рівня підтримки.

Такий диференційований підхід змінить філософію надання освітніх послуг особам з ООП на індивідуальну модель підтримки, командне визначення освітньої траєкторії, тісну взаємодію з ІРЦ і позитивно вплине на підвищення якості інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти, допоможе покращити процес організації та якість такого навчання.

       


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора