До уваги осіб з інвалідністю: електронний кабінет особи з інвалідністю

Дата: 02.02.2022 10:41

На сьогодні загальна кількість користувачів "Електронного кабінету особи з інвалідністю" складає 2292 особи. Через вказаний сервіс особами з інвалідністю подано 1018 заяви на первинну реєстрацію в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ), 27 заяв для отримання направлення на реабілітацію, 481 заява для отримання направлення на забезпечення TЗР.

Нагадуємо, що з 01 червня 2021 року було запроваджено сервіс „Електронний кабінет особи з інвалідністю, який забезпечує:

• доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП);
  • можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання заяв КЕП – особам, зареєстрованим в ЦБІ;
  • можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріплення сканованих копій необхідних документів та підписання документів КЕП – особам, які відсутні в ЦБІ;
  • можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;
  • можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням ek-cbi.msp.gov.ua, або на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням "Електронний кабінет особи з інвалідністю” у розділі "Е-Сервіси", також на веб-сайті Мінсоцполітики можна ознайомитися з інструкцією користувача електронного кабінету особи та навчальним відео.

З метою популяризації зазначеного сервісу Мінсоцполітики проводяться відповідні заходи, зокрема, доручено обласним державним адміністраціям спільно з територіальними відділеннями Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, органами соціального захисту населення сприяти реєстрації кожної особи з інвалідністю в електронному кабінеті особи, інформуванню осіб з інвалідністю про можливості подачі документів через електронний кабінет для забезпечення ТЗР.