Оголошено набір на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи)

Дата: 03.02.2022 14:14

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів 9-11 класів на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-травні 2022 року.

До участі у проєкті запрошуються ті, хто: поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держава.

Під час навчання, учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС. Як стати учасниками Єврошкіл

УВАГА! Вперше цьогоріч у Єврошколах зможуть взяти участь учні та учениці середніх шкіл, які здобувають середню освіту (9 -11 класи) Як відбуватиметься навчання Цього року заплановано проведення двох циклів інтерактивних освітніх модулів, що будуть проходити весною та восени. Кожен цикл складатиметься з 10 модулів для шкільної молоді. 20 кращих слухачів будуть запрошені до участі у літній або зимовій школах в очному форматі. Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 18:00, 07 березня 2022 року.

Більш детальна інформація за посиланням.

Інформація постійно оновлюється за цим посиланням.

Контакти: eustudydays@gmail.com

Центр професійоного розвитку педагогічних працівників запрошує здобувачів освіти Коблівської територіалдьної громади до участі у проєкті!