Обласний онлайн-семінар «Нова модельна програма із зарубіжної літератури «Школа радості» та шлях її реалізації в контексті Нової української школи» для вчителів зарубіжної літератури

Дата: 03.02.2022 14:12

07 лютого 2022 року о 16.00 відбудеться обласний онлайн-семінар «Нова модельна програма із зарубіжної літератури «Школа радості» та шлях її реалізації в контексті Нової української школи».

Семінар організовано кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти із метою якісної підготовки вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти, концепції «Нова українська школа» у 5 класах.

Семінар проводитимуть:

• Ольга Миколаївна Ніколенко, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, заслужений діяч науки і техніки України, автор державних стандартів, програм і підручників;
  • Наталія Павлівна Рудніцька, учитель-методист Кам’янець-Подільської ЗОШ № 17 Хмельницької області, автор програм і підручників;
  • Вікторія Георгіївна Туряниця, директор Свалявської гімназії, учитель-методист, автор програм і підручників.

Звертаємо вашу увагу, що захід відбудеться в режимі ZOOM-конференції з трансляцією на ютуб-каналі МОІППО. Для участі в роботі Семінару необхідно до 05 лютого 2022 року зареєструватися за посиланням. Посилання на участь надсилатиметься учасникам на електронну адресу, указану під час реєстрації, 07 лютого 2022 року.

УВАГА! Під час заходу є можливість поставити питання авторам!

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.