Запрошуються вчителі зарубіжної літератури на вебінар «Про методичні «гачки» нового підручника «Зарубіжна література» 5 клас, або Чому «який підручник, таке й навчання»

Дата: 03.02.2022 14:35

08 лютого 2022 року о 17:00 відбудеться безкоштовний вебінар «Про методичні «гачки» нового підручника «Зарубіжна література» 5 клас, або Чому «який підручник, таке й навчання» для вчителів зарубіжної літератури.

Захід проводитиметься із метою ознайомлення з авторською концепцією модельних програм і підручників, якісної підготовки вчителів зарубіжної літератури до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти, концепції «Нова українська школа» у 5 класах.

Під час Вебінару разом із авторами Оленою Ісаєвою та Жанною Клименко обговорюватимуться такі питання:

• радість читання: реальність чи утопія;
  • про 5-тикласників – представників покоління Альфа;
  • про метанавички і чому це важливо;
  • про «секрети» формувального оцінювання; компетентнісний підхід та інші методичні «гачки».

Захід відбудеться на ютуб-каналі Українського освітянського видавничого центру «Оріон». Запрошуємо вчителів зарубіжної літератури Коблівської сільської ради взяти участь у Вебінарі.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.