Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету

Дата: 03.02.2022 16:44

У рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України проводитиметься Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету. Під час заходу, який відбудеться 08 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00, буде реєструватися рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Також, учасники виконають вправи у віртуальних кімнатах, отримають рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізнаються як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності. Усі інструкції, матеріали, а також форма зворотного зв’язку в разі запитань чи уточнень опубліковані на веб-сайті за посиланням..

Під час заходу будуть презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Запрошуємо до участі педагогічних працівників закладів освіти Коблівської сільської ради взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі! Для додаткових запитань чи уточнення деталей можна звернутися за електронною адресою: sb@cfcbigideas.com