Про проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Дата: 04.02.2022 13:29

На виконання Плану заходів на 2021/2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні проєкт «Супровід урядових реформ в Україні», який реалізується Alinca Internatial, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки у лютому 2022 року проводитиме інформаційну кампанію «Для дітей суспільство без бар’єрів».

Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своєї громади та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

У межах реалізації кампанії пропонуємо до перегляду відеоролик про важливість вчасного виявлення та підтримки родин із дітьми, що опинилися в кризовій ситуації за цим посиланням.