Курси підвищення кваліфікації вчителів 5-х класів НУШ за новим державним стандартом базової освіти

Дата: 04.02.2022 15:20

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України запрошує на курси підвищення кваліфікації вчителів 5-х класів НУШ за новим державним стандартом базової освіти.

Напрям – розвиток професійних компетентностей: знання навчального предмета, фахових методик, технологій.

Форма навчання: дистанційна. Освітні програми розроблені згідно з вимогами провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою, зокрема підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за спеціальністю «014. Середня освіта» за відповідною ліцензією.

Програми розраховані на 12-30 навчальних годин або 0.4-1 кредиту ЄКТС з урахуванням самостійної роботи.

Ознайомитись з освітніми програмами, дізнатись кількість навчальних годин сертифікації вчителів ви можете за посиланням.

Курси підвищення кваліфікації складаються з 3-6 навчальних занять та підсумкового оцінювання з гнучким графіком переглядів, щоб кожен із учасників зміг обрати зручний для себе час навчання. Розклад, новини та посилання на відео трансляції навчальних занять. Навчання, оцінювання, сертифікація – безкоштовні.

По завершенню курсів видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації. Ви можете самостійно реєструватися, слідкувати за актуальним розкладом та отримувати посилання на заняття за посиланням.