Обласний семінар для вчителів, які викладатимуть інтегровані курси природничого спрямування у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти

Дата: 08.02.2022 12:58

14–18 лютого 2022 року о 14:00 кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься обласний семінар «Сучасні підходи до конструювання змісту навчання інтегрованих курсів природничого спрямування в Новій українській школі».

Семінар проводиться відповідно до плану роботи Миколаївського ОІППО, із метою підготовки вчителів до викладання інтегрованих курсів природничого спрямування у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти.

У роботі Семінару братимуть участь автори програм і навчально-методичного забезпечення інтегрованих курсів:

• 14 лютого 2022 року – Тетяна Коршевнюк (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 15 лютого 2022 року – Руслан Шаламов (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 16 лютого 2022 року – Олексій Григорович (інтегрований курс «Довкілля»);
  • 17 лютого 2022 року – Олена Бобкова (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 18 лютого 2022 року – Олена Дубчак, Максим Романов (навчально-методичне забезпечення інтегрованих курсів «Пізнаємо природу», «Довкілля»).

Захід відбудеться у форматі ZOOM-конференції. Для участі в Семінарі необхідно до 11 лютого 2022 року включно зареєструватися за посиланням.

Безпосередньо посилання на участь надсилатиметься на електронні пошти учасників напередодні Семінару.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

За додатковою інформацією звертатися до Анастасії Кравченко, старшого викладача кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО, тел. (093) 002 48 72.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує вчителів, які викладатимуть інтегровані курси природничого спрямування у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти взяти участь в заході.