Серія вебінарів для вчителів, які викладатимуть інформатику у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти

Дата: 08.02.2022 13:15

14–16 лютого о 15:00 та 17 лютого о 15:30 поточного року центром цифрової освіти та медіакультури проводитиметься серія вебінарів «Навчально-методичний супровід учителів в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти: особливості впровадження в Новій українській школі (5 клас)».

Вебінари проводяться відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, із метою підготовки вчителів до викладання інформатики у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти.

У роботі вебінарів братимуть участь автори модельних програм і підручників:

• 14 лютого 2022 року – Марина Корнієнко («Інформатика в 5 класі НУШ: проблеми і перспективи»); – Олександр Пилипчук («Мова програмування для базової школи: проблема вибору»);
  • 15 лютого 2022 року – Наталія Морзе («Інформатика – 5 клас НУШ: впевнений старт»);
  • 16 лютого 2022 року – Людмила Чернікова («Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики в 5 класі НУШ за модельною програмою Й. Ривкінд та інші»)
  • 17 лютого 2022 року – Ольга Коршунова («Методика навчання інформатиці у 5 класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» ).

Захід відбудеться у форматі ZOOM-конференції.

Для участі у Вебінарах необхідно включно до 11 лютого 2022 року зареєструватися за посиланням. Лінк на сам захід надсилатимемо на електронні пошти учасників у переддень Вебінарів.

Кількість учасників обмежена!

За додатковою інформацією звертатися до Оксани Пересунько, методиста центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, тел. (050) 176 38 04.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує вчителів, які викладатимуть інформатику у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти взяти участь в заході.