Роби свій бізнес разом з нами. Тренінг для осіб з інвалідністю

Дата: 09.02.2022 15:30

Шановні представники та представниці територіальних громад!

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує на навчання людей з інвалідністю, які проживають у громадах Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей.

Під час онлайн курсу учасники отримають знання, які допоможуть їм реалізувати свої бізнес-ідеї та започаткувати власну справу.

Тренінг для осіб з інвалідністю «Роби свій бізнес разом з нами!»

Дата проведення: з 16.02.22 по 02.03.22.

Реєстрація за посиланням

Формат: онлайн (платформа Zoom).

Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим та відібраним учасникам/цям. Для зареєстрованих учасників/ць участь у тренінгах безкоштовна.

Навчання відбудеться у рамках проєкту «Бери і роби: від мапи до дій», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» зі фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

За додатковою інформацією звертайтеся (Елеонора Кірєєва):

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, яка виконується компанією Chemonics International.