Організація та проведення науково-практичних заходів «STEM-школи 2022»

Дата: 09.02.2022 15:10

Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 22 по 26 лютого 2022 року проводить науково-практичні заходи «STEM-школа – 2022».

Участь роботі STEM-школи безкоштовна!

Метою заходів є ознайомлення освітян із інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення умов підвищення фахової майстерності педагогічних працівників з питань STEM-освіти, пошуку і підтримки перспективних науково-методичних ідей щодо розвитку напрямів STEM-освіти в Україні протягом 2022 року.

У програмі заходу будуть представлені матеріали за напрямами:

• науково-методичні аспекти розвитку STEM/STREAM-освіти;
  • моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;
  • STEM-урок/заняття: теорія та практика; STEM-проєкти: теорія та практика;
  • партнерська взаємодія для кращих результатів.

До участі запрошуються: науковці, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти, працівники методичних служб, керівники закладів освіти, учителі, керівники гуртків, інші педагогічні працівники та зацікавлені особи.

Учасників очікує: 5 днів інтенсивного онлайн-навчання понад вісімдесят спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами методичних матеріалів.

Програма, навчальні матеріали будуть доступні з 18 лютого 2022 року на платформі «Якість освіти» за посиланням yakistosviti.com.ua

Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: