Серія вебінарів для вчителів, які викладатимуть інтегрований курс «Здоров’я, безпека та добробут» у 5 класах

Дата: 10.02.2022 15:42

Із 14 лютого по 18 лютого навчально-методичною лабораторією акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти заплановано проведення серії вебінарів «Навчально-методичне забезпечення вивчення інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» (5 клас).

Вебінари проводяться із метою ознайомлення з авторською концепцією модельних програм і підручників, якісної підготовки вчителів інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» ЗЗСО Миколаївської області до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти, концепції «Нова українська школа» у 5 класах.

Участь братимуть автори модельних програм, підручників, видавництв навчально - методичної літератури та освітяни Миколаївщини.

Графік вебінарів:

• 14 лютого 2022 року о 14.00 – спікер: Пономаренко Володимир Степанович, кандидат технічних наук, співавтор модельної програми/навчально-методичних матеріалів інтегрованих курсів «Основи здоров’я», «Здоров’я,безпека та добробут» і «Вчимося жити разом», координатор освітніх програм (ГО «Здоров’я через освіту»).
  • 15 лютого 2022 року о 14.00 - спікери: Василашко Ірина Павлівна, завідувач сектору інноваційних форм та методів діяльності педагогічних працівників відділу STEM-освіти, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», автор програм, підручників, навчальних посібників інтегрованих курсів «Основи здоров’я» і «Здоров’я, безпека та добробут»; Гущина Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, автор програм, підручників, навчальних посібників інтегрованих курсів «Основи здоров’я» і «Здоров’я, безпека та добробут», «Я досліджую світ».
  • 16 лютого 2022 року о 15.00 - спікери: Хитра Зоя Михайлівна, кандидат педагогічних наук, учитель-методист, учитель біології та основ здоров’я Технічного ліцею м. Києва; Романенко Ольга Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету. Організатор - видавництво «Оріон».

Трансляція за посиланням.

• 17 лютого 2022 року о 14.00 - спікер: Василенко Світлана Василівна, відмінник освіти України, автор більше 300 друкованих праць, переможець всеукраїнських конкурсів підручників з основ здоров’я та хімії.
  • 18 лютого 2022 року о 14.00 - спікери: Шиян Олена Іллівна, професор, доктор наук з державного управління, завідувач кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, співавтор модельної програми та підручника інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» (близько 150 наукових праць); Круглова Вікторія Володимирівна, провідний редактор видавництва «Ранок», тренер НУШ.

Для участі у вебінарах необхідно до 12 лютого 2022 року (включно) зареєструватися за посиланням.

Після завершення реєстрації, за день до кожного вебінару учасники отримають покликання на електронну адресу!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує вчителів, які викладатимуть інтегрований курс «Здоров’я, безпека та добробут» у 5 класах взяти участь у заходах.