УВАГА! Обласний семінар для вчителів, які викладатимуть інтегровані курси природничого спрямування у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти

Дата: 15.02.2022 09:12

14–18 лютого 2022 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївсбкого ОІППО проводитиметься обласний семінар «Сучасні підходи до конструювання змісту навчання інтегрованих курсів природничого спрямування в Новій українській школі» (далі – Семінар).

У роботі Семінару братимуть участь автори програм і навчально-методичного забезпечення інтегрованих курсів:

• 14 лютого 2022 року – Тетяна Коршевнюк (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 15 лютого 2022 року – Руслан Шаламов (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 16 лютого 2022 року – Олексій Григорович (інтегрований курс «Довкілля»);
  • 17 лютого 2022 року – Олена Бобкова (інтегрований курс «Пізнаємо природу»);
  • 18 лютого 2022 року – Олена Дубчак, Максим Романов (навчально-методичне забезпечення інтегрованих курсів «Пізнаємо природу», «Довкілля»).

Захід відбудеться у форматі зум-конференції.

Для участі в Семінарі необхідно до 11 лютого 2022 року включно зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/YrXbNmP6ogtPEYaS6.

Покликання надсилатимемо на електронні пошти учасників у переддень Семінару.

Початок роботи о 14.00.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

За додатковою інформацією звертатися до Анастасії Кравченко, старшого викладача кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО, тел. (093) 002 48 72.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує вчителів, які викладатимуть інтегровані курси природничого спрямування у 5–6 класах за Державним стандартом базової середньої освіти взяти участь у заході!