Обласний вебінар «НУШ у 5-му класі: особливості вивчення мистецтва» (ІІ частина)

Дата: 15.02.2022 10:47

16 лютого 2022 року школи кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з ТОВ «Видавничій дім «Освіта» проводитиметься обласний вебінар «НУШ у 5-му класі: особливості вивчення мистецтва» (ІІ частина).

Під час вебінару  продовжуємо спілкування за такими темами:

• викладання предметів мистецької освітньої галузі в «Новій українській школі»;
  • «родзинки» нового підручника для 5-го класу;
  • урізноманітнення методичного інструментарію вчителя НУШ: від підручника до електронного додатка та сучасних інтерактивних засобів навчання.

СПІКЕРИ:

• Гич Галина Миколаївна – завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІІППО, доцент, кандидат педагогічних наук;
  • Масол Людмила Михайлівна – автор модельної навчальної програми «Мистецтво. 5–6 класи» (інтегрований курс) для закладів загальної середньої освіти, автор навчального посібника з інтегрованого курсу «Мистецтво» для 5 класу, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗПО «УМО».

Захід відбудеться в режимі Zoom-конференції:

Ідентифікатор конференції: 892 0525 4076.

Код доступу: 318309.

Тих, хто не зареєструвався на вебінар 10 лютого 2022 року,

просимо зареєструватися за покликанням:

Початок  о 15.00.

Куратор вебінару – Тетяна Мірошниченко, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІІППО, тел. (095) 385 57 48.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує вчителів мистецтва (музичного, образотворчого, інтегрованого курсу) закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради до участі у заході!