Акція «Серце до серця» 2022

Дата: 15.02.2022 13:15

З 1 квітня до 1 червня 2022 року проходитиме 17-та Всеукраїнська акція «Серце до серця».

Цьогоріч гаслом кампанії є «Почуй світ!». Метою акції є закупівля діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні України.

За цей час акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Адже за 16 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 46 024 979, 10 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Цього року, акція проходитиме в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень пов’язаних з короновірусною інфекцією. Кошти збиратимуться з метою придбання діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні країни.

Деталі акції на БФС до серця

Програма Програма акції