Про проведення дослідження "Європейська ініціатива ВООЗ з епіднагляду за ожирінням у дітей (COSI)"

Дата: 15.02.2022 14:34

ЦПРПП Коблівської сільської ради повідомляє, що Міністерством охорони здоров'я України проводитиметься дослідження "Європейська ініціатива ВООЗ з епіднагляду за ожирінням у дітей (COSI)" по збору антропометричних даних (зокрема зріст та вага) учнів початкових шкіл Украєни з метою підвищення рівня їх здоров'я та блогополуччя протягом лютого-березня 2022 року.

Досліження проводитиме державна установа "Центр громадського здоров'я МОЗ України" у співпраці з громадською організацією "Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка" та Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Метою дослідження є аналіз ситуації з поширенням надмірної ваги та пов'язаних з цим особливостей у дітей віком 7 років.

Дослідження передбачає:

• опитування адміністрації навчальних закладів;
  • антропометричні обстеження та опитування учнів 1-2 класів початкової школи;
  • опитування батьків учнів 1-2 класів початкової школи.

УВАГА! Опитування анонімне, одержана інформація під час опитування в подальшому буде використовуватись виключно в узагальненому вигляді!