A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!

Дата: 18.03.2022 11:16
Кількість переглядів: 812

    Заклади освіти відновили в умовах воєнного стану навчання після двотижневих канікул, зокрема  – у дистанційному форматі.

Але частина працівників закладів освіти через воєнні дії в нашій країні були вимушені виїхати за її межі.

     Звертаємо увагу керівників та працівників закладів освіти, що, відповідно до статті 60-2 Кодексу законів про працюдистанційна робота – це форма організації праці, за якої робота виконується працівником поза робочими приміщеннями чи територією власника або уповноваженого ним органу, в будь-якому місці за вибором працівника та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. 

     Відповідно до частини четвертої статті 60-2, у разі запровадження дистанційної роботи працівник самостійно визначає робоче місце та несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на своєму робочому місці.

     Тобто чинне законодавство не встановлює жодних територіальних обмежень щодо робочого місця працівника в умовах дистанційної роботи. 

     Отже, педагогічні працівники цілком правомірно з використанням дистанційних технологій можуть здійснювати педагогічну діяльність, перебуваючи за межами України.

    Наполегливо рекомендуємо керівникам закладів освіти не лише не порушувати чинне законодавство про працю, але й не втрачати совість у часи важких випробувань, коли всім нам вкрай потрібна підтримка одне одного.

Освітній омбудсмен надав роз'яснення щодо можливості  працювати дистанційно  з будь-якої країни педагогічним та науково-педагогічним працівникам Вчителі та викладачі можуть працювати дистанційно з будь-якої країни

Адже зараз Україна воює за свободу, за наше майбутнє, за наші права.

Ст. 60-2 КЗпПУ про можливість дистанційної роботи є нормою прямої дії та не потребує ЖОДНИХ додаткових наказів чи листів від Кабінету Міністрів України та/або від Міністерства освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки видало лист, від 15.03.2022 р. № 1/3463-22  https://bit.ly/3tZpgdP  у якому чітко зазначено “кожен працівник (педагогічний, науково-педагогічний та інші працівники) закладів і установ освіти, робота якого відбувається у дистанційному режимі, має самостійно визначити робоче місце та, відповідно, несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на обраному ним робочому місці, у тому числі за межами території України. Оплата праці здійснюється за тарифікацією із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.

Також  у цьому листі є рекомендації щодо оплати простою та інших важливих питань.

Я щиро вдячний Міністерству освіти і науки, пану міністру за дуже необхідні роз’яснення та чітке формулювання про те, що “ухвалені управлінські рішення не можуть суперечити Конституції України та законам України, Кодексу законів про працю України та не повинні порушувати права громадян”

Принагідно нагадуємо, що у листах та наказах Міністерства освіти і науки України надаються важливі роз'яснення щодо роботи закладів освіти в умовах воєнного стану:

  • Лист МОН від 28.02.2022 № 1/3292-22 “Щодо написання заяв про відпустки без збереження заробітної плати у зв'язку із введенням в Україні правового режиму воєнного стану” https://bit.ly/3q6fLbp
  • Лист МОН від 07.03.2022 №1/3378-22 “Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану” https://bit.ly/3w7BUtN  
  • Лист МОН від 07.03.2022 № 1/3370-22 “Про оплату праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання”   https://bit.ly/3MSWZhC  
  • Лист МОН від 6.03.2022 р. № 1/3371-22 . «Про організацію освітнього процесу» https://bit.ly/3q6fLbp

Наразі найголовніше - захистити країну, захистити людей від рашистських бомб та ракет.

Не менш важливо - дбати про майбутнє, зберегти освіту, захистити її від свавілля.

 

Слава Україні! 

Ми переможемо!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора