Допомога дорослими та дітям під час війни. Тренінг з психологічної самодопомоги у Коблівській сільській раді

Дата: 15.04.2022 15:15

Сьогодні, 15 квітня, у Коблівській сільській раді пройшов тренінг з психологічної самодопомоги та допомоги своїм дітям від Відділу освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради у рамках психологічної програми "Діти і війна. Техніки зцілення"

Це далеко не перший подібний тренінг, які проводять спеціалісти із психології Коблівської громади. Такі заходи проводяться окремо і для дітей, і для вимушенних переселенців. У цей раз він був організован для співробітників Коблівської сільської ради. Адже саме робітники органу місцевого самоврядування, працюючі з населенням, приймають на себе не тільки робочу інформацію, а також відповідні емоції громадян у цей складний час. Психологічна напруга сьогодні має велику складову тому дуже важливо, щоб люди які працюють із населенням мали позитивний (наскільки це можливо) психологічний стан.

Приблизний час тренінгу з психологічної самодопомоги, це 1,5 години за які спеціалісти-психологи провели низку вправ, технік та розряджаючих програм, які без сумнівів мають позитивні результати для психіки людини.

Організатор заходу:

• Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

Спеціалісти тренінгу:

• Лаптєва Ольга Олександрівна, психолог Рибаківського ЗЗСО
  • Василат Галино Олександрівна, педагог-організатор Рибаківського ЗЗСО
  • Пугачова Яна Юріївна, практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру Коблівської сільської ради.

Проведений тренінг, це також психологічна корекційна програма, яка розрахована на роботу з дорослими та дітьми, які зазнали впливу психотравмуючих подій, зокрема, воєнних дій та переселення.

Програма розроблена на основі методу травма-фокусованної когнітивно-поведінкової терапії, яка рекомендована як метод першого вибору при лікуванні розладів, пов'язаних із стресом і травмою провідними світовими організаціями з охорони психічного здоров'я.

Декілька фото заходу.. Всі налаштувались на позитивний настрій і це добре.

Основна практична мета тренінгу: надати інструменти психологічної самодопомоги та навчити людину користуватися ними для досягнення потрібного результату.

Практична зустріч пройшла успішно, психологічний стан працівників Коблівської сільської ради одразу був скоректований у правильному напрямку і всі активно приступили до подальшого виконання своїх трудових обов'язків. Сподіваємось, що це не остання наша робоча зустріч.

Дякуємо за Вашу роботу!

За додатковою інформацією просимо звертатись до психолога Рибаківського ЗЗСО Лаптєвої Ольги за телефоном: +38 067 557 10 19.