До уваги наймолодших громадян Коблівської сільської ради!

Дата: 18.04.2022 11:11

Українська ІТ-компанія  FIlancy Marketing на своєму канале в YouTube презентовала мультфільм для дітей про те, навіщо потрібна сирена та які дії під час обстрілів.

"В цей час  дуже важливо зберегти найцінніше – наших дітей. Дітям різного віку  дуже важливо відчувати небезпеку.

Безпека під час війни  починається  з  усвідомлення. Команда психологів та  відеоредакторів розробила  відеоролик для самих маленьких, в якому розповідають, що таке сирена, як  знайти безпечне місце  в  будівлі під  час обстрілів, що брати з  собою в укриття,   та анонсували ролик його автори.  Подібні анімації мали великий успіх у дітей різного віку в Ізраїлі під час останніх війн.

Автори підкреслюють, що відеоролік створено з урахуванням всіх рекомендацій українських психологів.

Посилання на мультфільм Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітям