Про участь у п’ятому обласному фестивалі «Моя SТЕМ-iдея» для учнів 1-11 класів ЗЗСО

Дата: 20.04.2022 13:51

27 жовтня 2022 року на базі Миколаївського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в дистанційному режимі (далі Фестиваль) проводитиметься п'ятий обласний  фестиваль «Моя  STEM-ідея» для   учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти  закладів освіти, закладів позашкільної освіти.

Фестиваль проводиться з метою привернення уваги освітян, учнів, громадськості до STEM-навчання, що сприятиме вирішенню майбутніх технічних проблем людства через створення  умов для ініціювання допитливості учнів підвищення престижу природничих наук у закладах загальної середньої освіти, залучення науковців  закладів вищої освіти, науково-дослідних установ до роботи з обдарованими учнями.

Для участі необхідно подати заявку, відео творчих робіт учасників на кафедру теорії та методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти не пізніше 13 жовтня 2022 року.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує до участі у Фестивалі здобувачів освіти Коблівської ТГ!

Умови проведения Фестивалю

Порядок проведения Фестивалю:

Номiнацiї:

«SТЕМ-кроки молодших школярiв».

«Робототехнiка».

«Механiчнi вироби».

«Електричнi вироби».

На Фестиваль один учасник може подати бiльше нiж одну роботу як в  однiй номiнацiї, так i в рiзних за зразком.

Роботи без заявок i тi, що не вiдповiдатимуть тематицi номiнацiй       Фестивалю, не розглядатимуться

Вимоги до робiт учасникiв Фестивалю:

1.На      номiнацiю             «Робототехнiка»   подаються   роботи,           виконані              як і конструктору, так і з власних матеріалів.

2.На номінацію «Механiчнi вироби» представляються власного напрацювання моделi об'єктiв живої  природи,  процесiв  технологiчних або в живих органiзмах (рухомi й нерухомi), виконані з  різних матеріалів; прилади та пристрої, зокрема для навчальних шкільних кабiнетiв.

3.На номiнацiю «Електричнi вироби» - власного напрацювання моде об'сктiв живоУ природи, процесiв технологiчних або в живих органiзмах (рухомi й нерухомi), виконаннi з рiзних матерiалiв; припади та пристроi", зокрема для навчальних шкiльних кабiнетiв.

4.На номiнацiю «SТЕМ-кроки молодших школярiв» подаються роботи учнiв 1-5 класiв, вимоги до яких зазначенi в iнших номiнацiях.

До роботи додається технiчний паспорт

Підбиття підсумків Фестивалю та критерії оцінювання робіт:

1.Оцінювання робіт здійснює журі, яке формується з науково-педагогічних працівників і затверджується наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

2.До складу журі не можуть входити близькі особи учасників Фестивалю.

3.Роботу журі очолює голова, який проводить засідання журі та підписує протоколи цих засідань.

4. Журі приймає колегіальне рішення  щодо визначення переможців у кожній з номінацій Фестивалю.

5. Журі оцінює роботи за критеріями:

-технічна складність конструювання – 20 балів;

-можливість практичного використання – 20 балів;

-оригінальність ідеі – 20 балів;

-естетичний вигляд роботи – 10 балів;

-уміння презентувати (до 3 хвилин) – 10 балів

Максимальна сумарна кiлькiсть балiв - 80.