До уваги освітян! Проводитиметься моніторингове дослідження регіонального рівня «Освітні потреби педагогів Миколаївщини»

Дата: 02.05.2022 14:55

Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою покращення якості освітніх послуг і планування змісту підвищення кваліфікації педагогічних і керівних кадрів у 2023 році протягом травня  проводитиметься моніторингове дослідження регіонального рівня «Освітні потреби педагогів Миколаївщини».

До участі запрошуються керівники закладів загальної середньої і дошкільної освіти, практичні психологи, вихователі, учителі.

Організатори гарантують конфіденційність отриманої інформації.

Просимо педагогічних працівників нашої громади долучитися  до моніторингового дослідження.

Звертаємо вашу увагу, що анкета доступна до 16 травня 2022 року за покликаннями:

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради