A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

ЯК ЗАРАХУВАТИ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ДИТИНУ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Дата: 09.05.2022 14:43
Кількість переглядів: 31

ЯК ЗАРАХУВАТИ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ДИТИНУ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Держава гарантує здобуття загальної середньої освіти в закладі тієї територіальної громади, де зареєстрована особа, зокрема внутрішньо переміщених дітей, за найбільш безпечною для дитини формою навчання.

Заклади освіти в деяких містах уже розпочали прийом документів на зарахування до першого класу. Процедура зарахування відбувається відповідно до “Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” https://bit.ly/2DXadeQ (Наказ МОН №367 від 16.04.2018). Тобто для багатьох дітей вона пройде за звичною процедурою. Докладніше про неї нагадуємо в нашому тогорічному дописі “Що мають знати батьки про процедуру зарахування в перший клас” https://bit.ly/3LGwfQm, але звертаємо увагу, що цьогорічні дати початку прийому документів можуть відрізнятися від тогорічних.

Водночас через воєнний стан цьогорічна процедура зарахування до першого класу має свої особливості. Адже частина дітей дошкільного віку, які з 1 вересня мають стати школярами, через небезпеку разом із батьками вимушено перемістилися в межах України, частина зовсім втратили дім, тому вони розпочинатимуть навчання в школі за новим місцем перебування. Частина дітей знаходиться разом із батьками за кордоном, і перед батьками постає нелегкий вибір - залишатися за кордоном та зарахувати дитину до місцевої школи країни перебування чи повертатися в Україну.

Про те, коли батькам чи іншим законним представникам дітей-переселенців подавати документи для зарахування в перший клас, які документи подавати, де дізнатися, чи зарахована дитина до закладу освіти, як відновити висновок інклюзивно-ресурсного центру - читайте на нашому сайті https://bit.ly/37cS9f4 .

КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Коблівської сільської ради


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора