ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ДО КИЇВСЬКОГО ВІСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ім. ІВАНА БОГУНА

Дата: 20.05.2022 12:25

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ТА ЇХ БАТЬКИ!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради доводить до Вас інформацію,  що в 2022 році здійснюється набір юнаків до 8 та 10 класів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а також можливість вступу (на конкурсній основі) юнаків до 11 класу (у зв’язку з наявністю вакантних місць серед ліцеїстів).

Перевага при вступі надається дітям, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків, дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування, а також дітям військовослужбовців та постраждалим від російсько-української війни. Також можливий вступ юнаків інших пільгових категорій.

Більше інформації можна отримати на сайті kvl.mil.gov.ua та за тел. 066 366 15 20; 063 643 38 90.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Київського військового ліцею імені Івана Богуна

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які необхідно підготувати для подачі в приймальну комісію