УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ»

Дата: 29.05.2022 14:23

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 № 286/2019, одним із напрямів формування патріотичних почуттів у дітей і молоді є підтримка та розвиток сімейних традицій, активне залучення сім'ї до процесу національно-патріотичного виховання.

З метою підготовки учнівської та студентської молоді до сімейного життя, усвідомлення важливості відповідального ставлення до планування сім’ї та власного репродуктивного здоров’я розроблено освітню програму «Школа подружнього життя». Зазначена програма схвалена до використання в закладах освіти України Навчально-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 25 вересня 2018 року; протокол № 3 від 18 листопада 2019 року).

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради звертає вашу увагу, що  програма «Школа подружнього життя» рекомендована МОН України для використання в 9 - 11 класах як курс морально-етичного спрямування та включена до переліків навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у (лист МОН України від 09.08.2021 №1/9-404 - https://bit.ly/3jRNQcy (вкладка «Етика. Курси морально-етичного спрямування)).

Запрошуємо Вас  взяти  участь в  онлайн-семінарі за програмою «Школа подружнього життя» 31 травня, о 15.00 на онлайн-платформі ZOOM. Тривалість заходу 3 години.

Звертаємо вашу увагу, що участь в онлайн-семінарі безкоштовна та кожен з учасників отримає сертифікат участі.

Також доводимо до відома, що приєднатись до заходу можна за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 88274487824

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради