Реалізується проєкт з організації літньої безкоштовної онлайн школи з основ програмування мовою Java

Дата: 03.06.2022 11:14

Шановні учасники освітнього процесу закладів загальної середньої освіти

Коблівської сільської ради!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує, що Громадською організацією «Фундація розвитку інновацій» продовжується реалізація проєкту з організації літньої безкоштовної онлайн школи з основ програмування мовою Java, заняття в якій розпочнуться 14-го червня 2022.

Метою створення літньої онлайн школи з основ програмування є ознайомлення та якомога більш раннє залучення школярів, починаючи з 5 класу, до реальної розробки програмного забезпечення засобами сучасного програмування, що подальшому може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії.

Особливо корисним навчання в школі може бути для випускників.

Також до навчання запрошуються учителі, які зможуть в використати набуті знання у освітньому процесі.

Навчання в школі провадитиметься згідно двох навчальних програм, розрахованих для учнів 5-7-х та 8-11-х класів відповідно.

Навчальна програма онлайн школи базується на змістовій частині комплекту відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

Детальну інформацію про онлайн школу розміщено на веб-сайті:

Бажаємо успіху!