СЛОВА ПОДЯКИ

Дата: 03.06.2022 13:10

З метою підтримки Захисників нашої Держави та всіх українців, які щодня протистоять російському агресору у боротьбі за право жити вільно у своїй рідній країні, з 28 квітня по 27 травня 2022 року проводився Всеукраїнський фізкультурний онлайн-челендж «ДО ПЕРЕМОГИ!», в якому взяли активну участь 106 закладів освіти Миколаївської області. Кожний представлений відеопроєкт, підготовлений педагогічними колективами разом з учнями, пронизаний безмежною любов’ю та повагою до своєї Батьківщини, до наших відважних та героїчних Захисників та всіх небайдужих людей, які приближають Перемогу України у жорстокій війні з фашизмом.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щиро дякує за активну участь у Всеукраїнському фізкультурному онлайн-челенджі:

Закладам освіти Коблівської сільської ради:  Тузлівському  ЗЗСО І-ІІІ ст., Коблівському ліцею.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради дякує учасникам онлайн-челенджу за активну позицію, віру у перемогу та вашу вдячність нашим Захисникам, волонтерам, медикам, рятівникам, які наближають нашу перемогу!