КРУГЛИЙ СТІЛ «Перспективи розвитку військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну»

Дата: 03.06.2022 13:24

ОГОЛОШЕННЯ!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує про те, що 07 червня 2022 року відбудеться круглий стіл «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну».

Організаторами круглого столу є   Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут проблем виховання НАПН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет із фізичного виховання та спорту МОНУ. Метою круглого столу є обговорення актуальних проблем, перспектив розвитку військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну.

Під час заходу розглядатимуться такі питання:

1. Національна консолідація і боротьба за українську національну ідентичність в умовах війни Росії проти України.

2. Актуальні проблеми і модернізація військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в закладах освіти в умовах боротьби за Україну.

3. Зв’язок фізичного виховання учнівської та студентської молоді в закладах освіти з підготовкою до захисту України в умовах сучасних викликів.

4. Домедична допомога юнаків і юнок у підготовці до захисту України. Центр повідомляє, що для участі запрошуються педагогічні працівники, відповідальні за патріотичне виховання, керівники закладів освіти.

Для участі з виступом необхідно до 05 червня 2022 року надіслати тему, ПІБ та посаду на електронну адресу: fizroz@ukr.net

Для педагогічних працівників, які зацікавлені темами заходу та виявили бажання взяти участь доводимо наступну  інформацію:  Захід проводитиметься об 11.00 у дистанційному форматі на платформі «Zoom» за посиланням.

Ідентифікатор: 897 9286 9981

Пароль: 015858