Шановні учасники освітнього процесу та працівники закладів освіти нашої громади!

Дата: 06.06.2022 12:56

Щиро вітаємо Вас із закінченням 2021/2022 навчального року! Для багатьох дітей він сповіщає про закінчення закладу освіти, початок нового життя та нову сходинку шкільного життя. На цей навчальний рік у нас було багато планів, бажань та цікавих ідей, але все це зупинилось в один день… Не дивлячись на все це ви продовжували навчання, працювали та отримували нові знання. У вас було багато цікавих заходів, різних свят та цікавих уроків!

Як ніколи, цей навчальний рік став для нас особливим. Він показав, що вчителі, учні і їх батьки є справжніми партнерами у такому важливому процесі – процесі навчання.

Випускникам – впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє. Будьте здорові, щасливі та успішні!

Окремі слова подяки і найщиріші побажання в цей день педагогам – за високий професіоналізм, знання, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у надзвичайних ситуаціях, і при цьому, залишатись педагогами, якими б не були виклики суспільства.
   І, звичайно, велика вдячність батькам! Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, вчителям не вдалося б досягти успіху.

Бажаємо всім міцного здоров’я, сил, позитивного настрою, миру, добра, благополуччя і нескінченної віри в те, що все у нас буде гаразд!

Низький уклін і щира вдячність нашим захисникам, які стоять на захисті України, разом з вами віримо у Перемогу!

З найщирішими побажаннями миру педагогічні працівники Центру професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради.