ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 06.06.2022 14:55

07.06.2022 року відбудеться звітування директора Тузлівського ЗЗСО І-ІІІст. Сосюкіної О.В. перед педагогічним колективом, батьківським самоврядуванням та громадськістю за результатами роботи у 2021/2022 н. р.

Звітування проходить на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005№55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178 та з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладах освіти.