A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Оголошення!

Дата: 07.06.2022 10:32
Кількість переглядів: 45

10.06.2022 року відбудеться звітування директора Виноградненського закладу дошкільної освіти «Золотий півник»   Антощенко Н.В. перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та громадськістю за результатами роботи у 2021/2022 н. р.

Звітування відбудеться відповідно до вимог воєнного стану, введеного в країні,  з дотриманням всіх заходів безпеки учасників освітнього процесу.

Нагадуємо, що звітування керівника ЗЗСО відбувається      відповідно до Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора