Висловлюємо слова вдячності

Дата: 08.06.2022 11:02

Шановні учасники освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради, Центр професійного розвитку педагогічних працівників дякує вам за участь у Опитуванні, яке проходило з 3  по 6 червня 2022 року.

Ми маємо на меті розробити таку  Стратегію розвитку освіти Коблівської ТГ на 2022/2027 роки, яка  підвищить ефективність надання якісних освітніх послуг та забезпечить розвиток системи освіти відповідно до потреб учасників освітнього процесу, що в свою чергу повинно привести освітні можливості у відповідність до вимог громади та створення сприятливих умов для здобуття освіти мешканцями громади впродовж життя.

Саме ваші  відповіді та бачення освітнього процесу допоможуть нам краще пізнати запити наших дітей, тим самим покращити якість освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища.

Сподіваємось на співпрацю у наступному навчальному році!

Вітаємо вас із початком літніх канікул!

Бажаємо мирного неба, гарного відпочинку!