Про проведення хаукасту «Строката кайстра»

Дата: 13.06.2022 17:02

Шановна освітянська спільнота Коблівської громади!

з 14 по 19 червня 2022 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) проводиться хаукаст «Строката кайстра».

До участі у заході запрошуються педагоги, учні, вихованці закладів освіти, представники дитячих громадських організацій тощо.

Кількість учасників від закладу (організації) не обмежена!

Хід заходу висвітлюватиметься в групі МОЦНПВТК УМ в соціальній мережі Facebook з хежтегом #МОЦНПВТКУМ_хаукаст_строката_кайстра.

Умови конкурсу додаються.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує взяти учать всіх бажаючих!

Бажаємо натхнення та мирного літнього відпочинку!

Умови хаукаст «Строката кайстра»
Ми переконані що всі наші педагоги та вихованці творчі, креативні, майстерні та обдаровані. Тому пропонуємо Вам продемонструвати свої здібності на загал. А для цього – відзняти відео або підготувати фоторяд, чи написати покрокову ілюстровану інструкцію об'єднану спільною темою "Як робити...", а що саме – Ви вирішуєте самостійно. Можливо, це буде виготовлення Вашої унікальної ляльки-мотанки, або ж Ви навчите нас елементам надання першої домедичної допомоги, покажете як очистити воду в польових умовах або познайомите з оригінальними танцювальними ПА… Політ Вашої фантазії ми не обмежуємо. Давайте покажемо ті вміння, які ми отримали під час занять в гуртках. Педагогам пропонуємо поділитись своїми особистими освітянськими лайфхаками. Можливо, Ви з вихованцями гейміфікуєте свої заняття або ж у Вас є розроблений спеціально для педагогів планер, візуальні застосунки, чи маєте власний блог у соціальній мережі та знімаєте цікаві навчальні сторіз для дітей, проводете руханки, які мотивують та ін. Ми чекаємо на ваші лайфхаки!
Чекаємо на Ваші матеріали на електронну пошту nikstar.creative@gmail.com з поміткою «ХАУКАСТ» із обов’язковим
зазначенням прізвища, ім’я та повної назви закладу освіти (організації) учасника (для педагогів вказати посаду). Або ж можна розмістити самостійно на особистій сторінці або сторінці навчального закладу у мережі Facebook з хежтегом #МОЦНПВТКУМ_хаукаст_строката_кайстра.

За підсумками заходу всі учасники отримають електронні сертифікати!

Деталі за посиланням МОЦНПВТК УМ