Дякуємо за гуманітарну допомогу!

Дата: 14.06.2022 13:37

«Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

У рамках Грантової гуманітарної допомоги «Гуманітарна солідарність» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland 13.05.2022 року від закладу охорони здоров’я Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве» Коблівської сільської ради подана та підтримана заявка «Підтримка та порятунок осіб з інвалідністю та хронічними захворюваннями» на отримання допомоги у вигляді прямої закупівлі на лікарські засоби.

Заклад охорони здоров’я Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве» Коблівської сільської ради висловлює подяку за неоціненну допомогу, яку в цей важкий час надано жителям громади, внутрішньо переміщеним особам у тому числі інвалідам та особам похилого віку, які потребують медичної допомоги у Коблівській сільської територіальній громаді.

Отримана допомога медичних препаратів:

• Інсуліни;
  • Протипаркінсонічні;