НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Дата: 20.06.2022 16:39

Військові формування України – це основа оборони держави, захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Державна прикордонна служба України – це невід’ємна складова сектору безпеки та оборони, а Національна академія Державна прикордонної служби України імені Б. Хмельницького - ключовий та єдиний вищий військовий заклад освіти, який вже 30 років готує висококваліфікованих офіцерів-прикордонників за трьома рівнями вищої освіти та двома рівнями вищої військової освіти.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради, з метою національно-патріотичного виховання молоді та комплексної профорієнтаційної роботи, надання допомоги у професійному самовизначенні,  інформує Вас, щодо освітньої діяльності Національної академії.

Зверніть увагу, що інформація щодо особливостей вступу у 2022 році розміщена на офіційному сайті Національної академії - https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/.