Про проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»

Дата: 20.06.2022 17:02

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Одним із пріоритетних напрямків  діяльності Всеукраїнської благодійної організації інституту місцевого розвитку є впровадження освітнього проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація». У цьому проєкті розроблена та функціонує дистанційна освітня платформа energyschool.org.ua, яка рекомендована МОН для використання у ЗЗСО України. Напрямки діяльності проєкту – навчання молодого покоління енергетичній грамотності, основам енергоефективності та раціонального використання природних ресурсів, формування екологічної свідомості та відповідальності. На платформі energyschool.org.ua для учнів 4-х-11-х класів пропонуються чотири безкоштовні освітні курси, а також низка конкурсів енерго-екологічного спрямування. За період впровадження проєкту до навчання долучилися майже 2600 ЗЗСО України (16% українських шкіл), кількість учасників проєкту перетнула позначку у 773 000 осіб. Зокрема, натепер на освітній платформі «energyschool.org.ua» зареєстровані 73 ЗЗСО Миколаївської області. Проєкт невпинно рухається вперед зі сподіваннями, що нинішнє покоління школярів житиме в енергетично незалежній та екологічно чистій країні.

Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради інформує Вас щодо можливості реєстрації та навчання на платформі «energyschool.org.ua» та звертає увагу на можливість продовження вивчення освітніх курсів у 2022/2023 н. р. закладів, які були зареєстровані  раніше. Важливість проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація» складно переоцінити – за досвідом розвинутих європейських країн лише зміна звичок енергоспоживання громадян дозволяє заощадити до 10% використаних енергоресурсів навіть без впровадження будь-яких матеріальних заходів. З огляду на можливості збільшення енергоефективності економіки країни, вивчення даних  курсів зумовить не лише підвищення освітнього рівня громадян, а і сприятиме зростанню енергетичної грамотності та екологічної свідомості. Це у підсумку сприятиме зменшенню потреби в імпорті енергоносіїв та відповідатиме загальнодержавним цілям досягнення Україною енергетичної незалежності та збільшення використання відновлюваних джерел енергії.

Доводимо до відома інформацію про контактні дані відповідальної особи з питань адміністративної підтримки проєкту – Тетяни Прокопенко, тел. +38 050 928 56 86, ел. адреса: prokopenko@mdi.org.ua.