Про замовлення на курси підвищення кваліфікації при Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» на 2023 рік

Дата: 21.06.2022 10:31

Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради інформує педагогічних працівників Коблівської ТГ  про можливість замовлення щодо підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників закладів освіти у 2023 році при Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Курси підвищення кваліфікації проводяться згідно з вимогами «Порядку підвищення кваліфікації цедагогічних і науково-педагогічних працівників» (постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 27 грудня 2019р. № 1133)з використанням цифрових та інноваційних освітніх технологій, включають сучасний зміст із урахуванням запитів здобувачів освіти - слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також замовників освітніх послуг і стейкхолдерів.

Звертаємо вашу увагу на те, шо у 2023 році пропонуються тематичні й авторські курси, що забезпечує поглиблене опанування певної проблеми.

УВАГА! Заклад освіти може замовити підвищення кваліфікації працівників, сформувавши навчальну групу на базі свого закладу, з актуальної теми поза тематикою, що зазначена в додатку 4. На таке замовлення буде розроблено відповідну програму підвищення кваліфікації.

Форми договорів розміщені на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти». До 01 серпня 2022 року заклади освіти можуть надати замовлення щодо проходження курсів підвищення кваліфікації працівниками вашого закладу та/або підвідомчих установ за рахунок коштів державного бюджету в 2023 році при Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти». Замовлення складається з таких документів:

1. Лист-замовлення за підписом керівника установи (скан-копія листа надається на електронну адресу: cippo_zamovlennia@ukr.net

2. Список слухачів курсів підвищення кваліфікації із зазначенням категорії відповідно до додатків 1 - 4  за формою, яка надана в додатку 5 (зразок заповнення форми в додатку 6).

3. Договір на виконання послуг із підвищення кваліфікації за рахунок державного бюджету (додаток 7).

Замовлення в паперовому й електронному форматах надсилати до 01 серпня 2022 року за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А, Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, на електронну адресу: cippo_zamovlennia@ukr.net

Програми підвищення кваліфікації, зразки документів щодо підвищення кваліфікації розміщені на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/institutes/cippo.

Додаткова інформація - за електронною поштою: cippo_zamovlennia@ukr.net та телефонами:

+38 (095) 884 46 93 - (Гордієнко Наталія Василівна),

+38 (067) 961 84 60 - (Годорож Ольга Володимирівна).

До листа надаємо додатки:

1. Педагогічні, науково-педагогічні працівники та керівники закладів освіти галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка».

2. Працівники методичних служб (центрів професійного розвитку педагогічних працівників).

3. Спеціалісти психологічних служб.

4. Тематичні, авторські курси підвищення кваліфікації.

5. Форма замовлення на 2023 рік.

6. Зразок заповнення замовлення на 2023 рік.

7. Договір на виконання послуг із підвищення кваліфікації за рахунок державного бюджету.