Увага! Проходитиме Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Школа епохи Digital: цифрові трансформації в освіті»

Дата: 21.06.2022 10:42

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує педагогічні колективи закладів освіти про те, що 22-23 вересня 2022 року буде проведена Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Школа епохи Digital: цифрові трансформації в освіті» (далі – Конференція).

Мета Конференціївизначення перспектив і напрямів розвитку системи середньої загальної освіти в умовах цифрового суспільства.

До участі запрошуються: працівники науково-методичних установ (центрів  професійного розвитку педагогів), психологічних служб, керівників закладів освіти, учителів, працівників, інших зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи Конференції:

• Трансформація освітніх процесів: змішане навчання і цифрова дидактика.
  • Особливості цифрової освіти в надзвичайних ситуаціях.
  • Школа цифрового суспільства: виховання й розвиток учнів в умовах цифрової педагогіки.
  • Педагог епохи Digital: трансформації професійної діяльності вчителя в цифровому освітньому середовищі.
  • Digital на практиці: цифрові освітні системи, ресурси, інструменти й сервіси, що змінюють освіту.
  • Цифровий освітній менеджмент: трансформації управління системою освіти.
  • Цифрова соціалізація учнів і безпека в усемережжі.
  • Технології цифрової взаємодії в умовах воєнного стану.

Форми участі в Конференції: відеовиступ (за неможливості доєднатися – у записі), стендова доповідь (постер із коментарями в окремих файлах), стаття, тези доповіді, презентація, майстер-клас тощо.

Реєстрація до 01 вересня 2022 року за покликанням: https://cutt.ly/gJI8nVY :

Офіційні мови: українська, англійська.

Форма проведення: дистанційна, синхронна.

Календар Конференції:

реєстрація учасників відбуватиметься до 01 вересня 2022 року.

Надання матеріалів для участі – до 15 вересня 2022 року.

Розміщення матеріалів на сайті МОІППО – 22 вересня 2022 року.

Детальну інформацію про Конференцію можна знайти на сайті: https://moippo.mk.ua/naukovtsiam/,

або у консультанат Центру ПРПП Коблівської сільської ради Кірєєвої Ольги за  електронною поштою: centr.koblevoprpp@ukr.net.