Запрошуємо учнів до участі у благодійному дитячому проєкті “Діти — майбутнє України”

Дата: 23.06.2022 18:03

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПО “ЦПО “Знавець”, ТМ Школа англійської мови “FLASH” проводить благодійний проект "Діти - майбутнє України".

Головна мета -  відволікти та знизити психологічне навантаження.

Заняття безкоштовні, по 40 хвилин.

Щопонеділка, середи та п'ятниці.

Семінари поділені на 2 вікові групи (діти 1-4 та 5-8 класів)

Найкращі викладачі школи FLASH разом з психологами підготували цікаві та розважальні теми, що знизять тиск на психіку дітей та допоможуть адаптуватися до сьогоднішніх реалій.

На заняттях обговорюватимуться теми:

спорт,

хобі,

природа

та інші з елементами англійської мови.

Слідкуйте за графіками та темами семінарів у спеціально створеному телеграм-каналі : https://t.me/the_future_of_ukraine"

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує Ваших дітей до участі у благодійному дитячому проєкті!

Телефон для довідок: +38(097)350 9962

Електронна пошта: ex.dir@flashstudies.net