Запрошуємо вчителів взяти участь у Педагогічній толоці!

Дата: 24.06.2022 12:54

ШАНОВНІ ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КОБЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У межах реалізації дворічного проєкту «Гуманна педагогіка крізь призму особистості вчителя» у серпні 2022 року відбудеться Педагогічна толока.

Проєкт передбачає  два етапи:

I етап підготовчий – проведення обласної Педагогічної толоки у серпні 2022 року;

II етап основний – збирання матеріалів ЗЗСО Миколаївської області протягом 2023 року щодо місцевих видатних педагогів, за результатами планується видання збірки.

Мета заходу I підготовчого етапу – Педагогічної толоки: удосконалення філософсько-освітньої, науково-методичної й практичної складових професійної компетентності вчителів щодо формування освітніх цінностей, поваги до найкращих імен української гуманної педагогіки,  освітніх українських традицій.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує, що програмою Педагогічної толоки передбачено висвітлення таких тем:

1. Сутність та основні характеристики міжнародного руху Гуманної педагогіки.
  2. Особливості становлення і розвитку української гуманної педагогіки.
  3. Педагогічна творчість видатних українських письменників: Б. Грінченко,    Х. Алчевська, О. Духнович, А. Волошин, І . Франко, Г. Сковорода та ін.

Звертаємо вашу увагу, що учасники двох етапів проєкту отримають сертифікат на 30 годин (0,5 ECTS).

Також повідомляємо, що захід I підготовчого етапу – Педагогічна толока – пройде у форматі ZOOM-конференції в серпні 2022 року. Дата проведення буде повідомлена додатково всім зареєстрованим.

Матеріали Педагогічної толоки будуть висвітлюватись на сайті кафедри ФОТМСП МОІППО.

Для бажаючих взяти участь у заході необхідно зареєструватися до 1 серпня 2022 року за покликанням: https://forms.gle/A7fnRCyUvxeBmpvz6

Зверніть увагу, що при необхідності  звернутися за додатковою  інформацією можна  до Ніколаєва Ігора Євгеновича, завідувача кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тел. (067) 512 67 60.

Запрошуємо вчителів громади долучитися до участіу проєкті!

Бажаємо натхнення!