Коблівська територіальна громада

Разом подбаємо про дітей України!

Дата: 27.06.2022 10:17

Шановні батьки!

Триває четвертий місяць жахливої війни в Україні. Через це наші українські діточки опинилися у незнайомих місцях. Вони розгублені, їм страшно, адже вони далеко від рідного дому, своїх друзів та улюблених іграшок. Саме для них українсько-ізраїльська IT компанія Filancy,  створила вже другий навчальний відеоролик. Вірний помічник Наплічник навчить дітей, як подолати страх перед новим оточенням; що робити, якщо сумуєш за домівкою; і як швидко адаптуватися до реалій їхнього нового життя.

Автором тексту анімації виступила Інна Большакова - дитячий психолог, автор  підручників та навчальних програм для дітей та дорослих, методист Новопечерської школи, експерт з освіти та виховання в громадській спілці "Освіторія".

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради пропонує Вам переглянути відео ролики на каналі  Filancy за посиланням на YouTube

"Мій друг наплічник" та "Сирена - моя помічниця"

"З любов'ю до всіх дітей України  українсько-ізраїльська IT компанія Filancy"