Коблівська територіальна громада

Оголошено VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

Дата: 27.06.2022 11:07

ШАНОВНІ ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ КОБЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради повідомляє, що Міністерством освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету оголошено  VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.  Спеціальна тема Конкурсу в 2022 році – «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Додаткова інформація на сайті МОН України

Умови конкурсу за посиланням