Коблівська територіальна громада

Про проведення Літньої школи – 2022 «Вчимося, вчимо, перемагаємо!»

Дата: 28.06.2022 12:29

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КОБЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради повідомляє Вас, що відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти на 2022 рік, із метою надання керівникам закладів загальної середньої освіти територіальних громад області інформаційної та методичної підтримки на шляху до реформування системи освіти, визначення основних напрямів діяльності закладів загальної середньої освіти щодо підготовки до нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного та післявоєнного часу, сприяння формуванню цілісного науково-методичного середовища регіону, орієнтованого на реалізацію законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», реалізації Концепції «Нова українська школа» з 29 червня до 10 липня 2022 року працюватиме Літня школа – 2022 «Вчимося, вчимо, перемагаємо!» (далі – Літня школа).

Програмою Літньої школи передбачено розгляд питань стосовно основних напрямів діяльності ЗЗСО щодо підготовки до нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного та післявоєнного часу.

Літня школа відбудеться в заочному форматі.

Для учасників буде відкрито матеріали для перегляду й ознайомлення.

Початок роботи о 10.00.

Форма для реєстрації

Запрошуємо Вас до участі в роботі Літньої школи! Нових заходів, нових ідей та звершень!

"Україна починається з тебе" - В. Чорновіл.