Коблівська територіальна громада

Увага, конкурс!

Дата: 01.07.2022 11:54

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує Вас, що Державним комітетом телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

• Літературні твори для дітей та юнацтва
  • Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва
  • Театральні вистави для дітей та юнацтва
  • Кінотвори для дітей та юнацтва.

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс.

До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями. Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі у конкурсі - 1 грудня 2022 року.

При наявності відповідних пропозицій просимо звертатися за додатковою інформацією до консультанта Центру ПРПП Коблівської сільської ради Кірєєвої Ольги на електронну адресу centr.koblevoprpp@ukr.net

Долучайтеся до заходу!