Коблівська територіальна громада

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДО ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕДЖУ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ У 2022 РОЦІ

Дата: 04.07.2022 10:58

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу BITI (м. Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту a6o вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп'ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

Пpoсимо  звернути увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування — безкоштовні. Окрім стипендії, на час дії військового стану, курсанти коледжу на рівні з іншими військовослужбовцями Збройних Сил України отримують додаткову винагороду у розмірі 30 тис.грн. на місяць.
  2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого закладу, кpiм того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідне їй вище гpoшoвe забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.
  3. Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 - Комп'ютерні науки;

спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка

1. Заробітна плата випускників на даний час — понад 15000 грн.
  2. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
  3. Військовослужбовці  мають  повний  "соціальний  пакет"  відповідно  законодавства:
  • щорічна оплачувана відпустка;
  • безкоштовне лікування;
  • можливість подальшого навчання;
  • можливість стати на житлову чергу i отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), a6o отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом a6o отримують компенсацію за піднайом житла.

1. На навчання приймаються як юнаки, так i дівчата.
  2. Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
  3. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами подготовки у будь-якому ЗВО України за освітньо-кваліфікаційними ступенями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ЗВО.

10.Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому  інституті телекомукацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання (офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (15000-16000грн.).

11.Прохідний бал для вступу знижено до мінімального 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних iспитів під час роботи приймальної  комісії.

12.В 2022 році вступ на навчання здійснюється в формі національного мультипредметного тесту або вступних icпитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях (українська мова та література: та один будь-який предмет на вибір: математика, фізика, історія України, географія, iноземна мова).

Контактний телефон: 050 304 39 84, Дубк Андрй Миколайович.

Все буде Україна!