Коблівська територіальна громада

До уваги переміщених осіб!

Дата: 11.07.2022 11:28

Про підтвердження кваліфікаційних категорій педагогічних працівників  закладів загальної середньої освіти

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує Вас, що відповідно до  листа Міністерства освіти і науки України від 06.07.2022 № 4/1513-22   можна отримати в Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики» (далі – ДНУ «Інститут освітньої аналітики») інформацію про присвоєні педагогічним працівникам за результатами атестації кваліфікаційні категорії станом на кінець 2021 року.

Для отримання цієї інформації необхідно звернутися до закладу освіти або відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради із відповідною заявою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові педагогічного працівника, повної назви закладу загальної середньої освіти, у якому він працював до переміщення, регіону, населеного пункту.