Коблівська територіальна громада

Проходитиме серія онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів

Дата: 20.07.2022 13:42

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗЗСО ТА ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ! Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 12 липня 2022 року № 1/7806-22, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 15.07.2022 року № 401/15-19 Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради повідомляє, що в рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах освіти, компанія «Google Україна» проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти», які проводитимуться протягом 2022/2023 навчального року.

У рамках навчання передбачено 12 тренінгових сесій, кожна з яких розпочинатиметься з наступного місяця.

Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS).

Також зауважуємо, що за підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості педагогічних, науково-педагогічних працівників, отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education» / Google for Education Participating School.

Звертаємо вашу увагу, що за підсумками програми Міністерство освіти і науки України та компанія «Google Україна» планують відзначити найактивніші заклади та доводимо до вашого відома форму реєстрації.

Із організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом навчальних сесій курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за посиланням.