Коблівська територіальна громада

Дата: 20.07.2022 16:45

Шановний абітурієнте!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомляє, що Кафедра електропостачання навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КГП імені Ігоря Сікорського запрошує до вступу на навчання до бакалаврату та магістратури (держзамовлення) бажаючих здобути вищу освіту за спеціальністю «141-Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за двома освітніми програмами «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології» та «Системи забезпечення споживачів електричної енергії».

Навчання на кафедрі електропостачання надає можливості:

-отримання подвійних дипломів для здобувачів магістерського ступеню одразу двох університетів — КПІ ім. Ігоря Сікорського та Варшавського технологічного університету (РоІіtechпіка Warszawska), а також з одним із ВНЗ Німеччини;

-дуальної освіти з бакалаврської і магістерської підготовки фахівців з ПрАТ «ДТЕК»;

-навчання та стажування за кордоном у провідних за програмою мобільності (ЕРАЗМУС+) у партнерських ВНЗ Німеччини, Норвегії, Люксембургу, Франції, Польщі та інших країнах з можливістю отримання стипендії.

Форма навчання - бюджетна (за рахунок держзамовлення) та контрактна
(за рахунок фізичних осіб).

Здійснюється формування індивідуальної траєкторії розвитку особистості.

Стипендія для студентів - академічна, іменна, соціальна.

Поселення студентів - 100% поселення у гуртожитку університету.

Працевлаштування студентів - 100% працевлаштування по закінченню навчання.

Звертаємо увагу на те, що випускники успішно працюють в українських та закордонних компаніях енергетичного сектора, зокрема ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», ПАТ «Київенерго», НЕК «Укренерго», ДП «НАЕК Енергоатом», ПАТ «Київобленерго», НАК «Нафтогаз України», а також в компаніях, що плідно працюють на енергоринку, проектують і експлуатують системи розосередженої генерації.

Більш детальна інформація про кафедру, освітні програми та умови вступу розміщені на сайті кафедри htpps://ер.крі.иа/.