Коблівська територіальна громада

Шановні керівники закладів загальної середньої освіти!

Дата: 21.07.2022 22:20

Центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує Вас взяти участь в аспірантському досліджені щодо управлінських процесів у закладах загальної середньої освіти України.

Метою опитування є вивчення думки керівників закладів загальної середньої освіти щодо розуміння процесів управління закладом освіти (теорія, потреби, чинники тощо) для використання у подальшій розробці інструментів, які допоможуть освітянам у подальшому досягти ефективного менеджменту освітньої організації.

Ваша участь в опитуванні є анонімною. Своє прізвище вказувати не потрібно. Отримані дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Опитування відбувається онлайн. Для проходження опитування Ви можете скористатися комп’ютером, ноутбуком, планшетом або смартфоном.

Анкета відкривається за посиланням в браузері. Анкета невелика, її заповнення потребує 15-20 хвилин.

Для участі в опитуванні перейдіть за цим посиланням: https://forms.gle/LpSyMGp2aXhTVyht8
Наприкінці анкети обов'язково натисніть кнопку «Надіслати» для збереження Ваших відповідей в системі онлайн опитування.

Заздалегідь дякуємо Вам за участь!