Коблівська територіальна громада

До уваги випускників закладів загальної середньої освіти у 2022 році

Дата: 22.07.2022 12:36

Звертаємо вашу увагу щодо особливостей прийому на навчання до ЗВО у 2022 році вступників, які мають повну загальну середню освіту, а також молодших спеціалістів (молодших бакалаврів) та бакалаврів.

Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75 (з подальшими змінами), особи, що бажають вступити на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ на контрактну форму навчання з тих, населених пунктів, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), мають можливість без складання національного мультипредметного тесту (магістерських тестів навчальної компетентності) у 2022 році вступити до ЗВО за результатами ЗНО 2019/2021 років, або за результатами індивідуальної дистанційної співбесіди.

За більш детальною інформацією необхідно звернутися за телефоном

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради.